shitet Tlyni

Shitet nga: mentor 18 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Skenderaj
tlyni esht i lopeve dhe esht i fresket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim