BMW 730d -03

Shitet nga: Arton 15 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Skenderaj
kerri dhe 5000€ ne dor tjerat me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim