Banesë

Shitet nga: Selim Tahiraj 09 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Skenderaj
Banesa është në katin e dytë dhe është e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim