Banes ne qender te qytetit per ball bankes BPB

Shitet nga: lavdim 25 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Skenderaj
Shitet banesa ne qender te qytetit ,banesa eshte epa mobilune eshte ne katin e 4 te banimit dy kate jan lokale,banesa ika sallonin me kuzhin 8.50x4 m2, nje dhome eka 4x4m2 nje dhome per femij eka 3x2.50m2
eshte shum e pershtateshme, dhe kerkoj vetem personat serioz tena kontaktojn ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim