Banesa 91m2 ne Skenderaj

Shitet nga: Dritoni 13 Qer 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa ndodhet ne Sheshin Adem Jashari
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Skenderaj
Shitet banesa 91 m2 ne Sheshin Adem Jashari, ne ndertesen ku jane bankat: BKT dhe Banka Ekonomike. Banesa eshte e gatshme per banim. Ka dy dhoma gjumi, salllonin e madh bashke me kuzhine, korridorin, banjon dhe terasen me dalje nga sallloni dhe mga njera dhome e gjumit. Gjindet ne katin e dyte banim, e ne katin e 5 te nderteses. Ne kete ndertese eshte ne katin e fundit Restoran Arberi. Ujin dhe liftin e ka te sigurt per shkak te restorantit.

Per me shume informata, kontaktoni ne 045433042 ose 049664250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim