Banesa ne qender te Skenderaj

Shitet nga: Behgjet Gashi 28 Sht 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Skenderaj
Shitet banesa ne qender te Skenderaj 89m2,ne ndertim e siper dmth ndertim i ri , kati dyte me ashensore dhe oxhak... 500 Euro m2
Prese bleres serioz nr kontaktues 044459423,edhe ne viber +37744459423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim