Banesa ne shitje

Shitet nga: Agim 13 Gsh 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Durres
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Skenderaj
Shes banesen ne Durres ose e nderroj me banese ne Skenderaj ose ne Mitrovice me marrveshje.
Banesa ndodhet ne Durres tek rrota e kuqe.
Mund te therrisni ne Viber.
Banesa gjendet ne katin e dyte, gjithashtu ka dhe ashensor/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim