Banesa ne shitje

Shitet nga: Agim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes banesen ne Durres ose e nderroj me banese ne Skenderaj ose ne Mitrovice me marrveshje.
Banesa ndodhet ne Durres tek rrota e kuqe.
Mund te therrisni ne Viber.
Banesa gjendet ne katin e dyte, gjithashtu ka dhe ashensor/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim