Leshoj shtepi me qira kati i 2 ,hyrje e veqant

Shitet nga: Hyseni 21 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Skenderaj
Leshoj shtepi me qira kati i dyte hymje e veqant ,shtepia ka 3 dhoma te mobilune korridor te madh dhe kuzhin,taras,banjo/wc .
Asht e mobilume komplet,gjendet ne laxhen ll rrugen Osman Geci afer shkolles fillore Ahmet Delia Skenderaj. Nr.i telefonit 044617580 Viber +38344617580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim