Shitet Banesa afer Spitalit

Shitet nga: Mentor Gashi 12 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fehmi e Xhevë Lladrovci
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Skenderaj
Shitet banesa 4 dhomëshe në rrugen Fehmi dhe Xhevë Lladrovci (Afër Spitalit) me sipërfaqe 96 m2 kati 6-të (me ashensor).

Renditja si dhe hapesirat brenda baneses jane te shfrytezuara maksimalisht, eshte e pajisur me te gjitha duke mos pasur nevoje te investohet asgje.

Banesa posedon:

Sallon - Kuzhine -Korridor- 3 dhoma gjumi - 1 Banjo -1 Ballkon (eshte i futur ne Xhama ) 1 Depo ( ku eshte vendos rezervoari i ujit)
Banesa posedon nxemje Qendrore me rryme dhe ka vendin per oxhak
Banesa shitet vetem me Kuzhine ( Çmimi i blerjes ishte 3500 Euro) dhe rezervoar te ujit.

Mobiljet tjera ofrohen sipas marrveshje

Rezervoari i uji funktionon ne menyr automatike ,(me nderprerjen e ujet nga ujesjellsi -leshohet Pumpa-automatike e ujit (prodhim Gjerman)ne menyr automatike, Sapo te leshohet prap ujet nga ujesjellsit ,atehere behet mbushja e rezervoarit automatikisht deri ne nivelin e duhur.

Banesa posedon kushte mjafte komode per banim.

Banesa ka te gjitha dokumentacionet ne rregull dhe perkthyer ne emrin tim,

Çmimi: 48000 Euro

Pres vetem Oferta serioze- Faleminderit

Tel: +4917646622129
Email: m-gashi@web.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim