Esht shitur

Shitet nga: ilmi xani 15 Gsh 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes shtepin me 3 ari trull ne Skenderaj mbrapa shkolles fillore "Ahmet Delija " shtepia eshte dy kaatshe ,kati ipare ka sallonin kuzhinen koridorin dhe banjon ,kati i dyte ka tri dhoma gjumi dhe banjon per me shume informata na kontaktoni ne numrat 049 105 793 044 641 376 si dhe facebook ilmi xani. Faleminderit per mirekuptim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim