Plane per shtepi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNP Statika Design 27 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Skenderaj
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Skenderaj
Punojmë plane dhe projekte sidhe ndërtojm objekte në mënyre profesionale dhe inxhinierike për shtëpi dhe objektet të tjera familjare & afariste të përshtatshme për gjdo familje sipas kërkesës dhe dëshirës suj. Kemi mbi 2700 plane dhe projekte per shtepi dhe objekte te tjera afariste, kemi poashtu qindra objekte te ndertura ne tere teritorin e Kosoves sidhe nje pjes te Shqiperis, Malit te Zi dhe Maqedonis. Kryejm të gjitha Punimet nga ato të vrazhta deri tek ato finale.Për më shumë mund të na vizitoni përmes adresës: https://www.facebook.com/statikadesign
apo përmes tele:
Statika Design 049-111-201. ose
Viber: +38649111201
Viber +37744339778
Ne mund te na gjeni ne keto komuna:
Prishtine
Mitrovice
Skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim