Shes Banesen ne qender te Skenderajt

Shitet nga: Behgjet Gashi 20 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88.2 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Skenderaj
Shes banesen ne Skenderar ne ndertim e siper 88.2 meter katror ka sallonin ,2 dhoma gjumi banjo me esta kiramika si dhe dyer te shtrejta ju lutem vetem oferta serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim