Shtëpi

Shitet nga: Bajram 03 Shk 02:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Lagja Nr.1
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Skenderaj
Shitet shtëpia në Skenderaj Lagja nr.1,shtëpia posedon 6 ari truall,garazhë dhe të gjithë infrastrukturen përcjellëse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim