Shtëpija ne shitje

Shitet nga: Hysni 01 Jan 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Skenderaj
Shtëpija ka 7 ari trullë, është 5 min. larg Qendrës dhe 2 min. larg Spitalit.
Shtëpija mund te shikohet prej 10.00-17.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim