Shtepi 3 katshe me 6 ari

Shitet nga: Besart 29 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Kuvendi i Kaqanikut
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Skenderaj
Kuadraturë:250 m2

Oborrë:6 ari

Organizimi i mbrendshëm:
Kati i pare : ka nje kuzhin nje dhome te pritjes nje dhome te fjetjes si dhe nje banjo dhe shkallet per katin e dyte dhe ka terasen 2.20cmX4cm.
Kati i Dyte : ka 3 dhoma gjumi nje banjo dhe 2 terasa .
Kati i Trete : ka 3 dhoma gjumi nje banjo dhe 2 terasa .
edhe kati i trete pllafonin e ka pllake.

Shtepia e ka rrymen,ujin,kanalizimin i ka te paguara ne truall,dhe se shtepia ka leje ndertimore .

Shtepia gjendet ne Skenderaj ne Lagjen nr.3 ne rrugen Kuvendi i Kaqanikut .

... Cmimi sipas marrveshjes ...

Per informata lajmronu ne numrin e telit

+38649414686 Me thirr +VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim