Shtepi ne Skenderaj ( Lagje 6 ) 15.87 ari oborr

Shitet nga: Zijadin 28 Mar 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet shtepia ne skenderaj me park te rregulluar mire , me hapsir 15.87 ari

**** Shtepia eshte e pajisur me nxjemje qendrore ****
**** Shtepia ka uje te pijshem 24 ore , ka bunar dhe ujsjelles ****
**** Oborri perman keto gjera : 4 garazha per makina *****
**** Ka furr dhe oxhak per pica dhe ushqime tradiconale te punuara nga ekipi italian ****
**** Ka 2 magazina per thengjill e gjitha e rrethuar me muri dhe e punuar me fasad ****
**** Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha *****


Shtepia permban edhe shum gjera te tjera te cilat mund ti shihni edhe live pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim