Shtepi prej 300m2 ne Skenderaj

Shitet nga: Ilir 27 Dhj 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Lagja II, mbi stacionin policor
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Skenderaj
Shitet shtepia me siperfaqe 300 m2 ne Skenderaj. Shtepia gjendet ne Lagjen II mbi stacioni policor. Shtepia eshte i ndertimit te vrazhdet. Trualli permban 4 ari. Shtepia ka: Kati perdhes ka 2 dhoma nje shpajz dhe banjo; kati i dyte dhe i trete i kane nga kater dhoma + banjot dhe kati (ne kulm) ka dy dhoma. Ujesjellesi dhe kanalizimi eshte i kyqur ne rrjetin e qytetit. Ne oborr eshte edhe pusi (bunari).
Çmimi eshte i negociueshem.
Per informata kontaktoni ne numrin personal +37744503980- Ilir Shala.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim