Shtepi prej 500m2 ne Skenderaj

Shitet nga: Avdi 03 Qer 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Komuna: Skenderaj
SHITET SHTEPIA 4 KATSHE PREJ 500 METRA KATROR.
SHTEPIA POSEDON 2 LOKALE ME 150 METRA KATROR TE CILAT PER MOMENTIN JANE TE DUKE PUNUAR DHE I KEMI DHENE ME QERA. SHTEPIA KA KANALIZIM UJE 24ORE KA DY HYMJE EDHE E LEGALIZUAR DHE E KOMPLETUAR ME TE GJITH DOKUMENTACIONIN. MUND TE BEJME NDERRIM ME NDONJE SHTEPI TJETER APO BANESE. SHTEPIA NDODHET NE RRUGEN ILAZ KODRA PERBALL RESTAURANT N-5 AFER TREGUT TE GJELBERT TEL:044-195-395,049-195395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim