2 Prona ne shitje ne Skenderaj(afer qendres)

Shitet nga: Adem Ademi 21 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
2 Prona ne shitje ne Skenderaj (Rruga Skenderaj-Mitrovice)
Njera eshte 4,80 Ari dhe tjetra eshte 6,20 Ari. Qmimi i diskutueshum per secilen. Per informata rreth qmimit me kontaktoni ne privat


Per me shume informata: Viber/Whatsapp
+491777287084
Ademi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim