3 ari truall ne Skenderaj lagja 2

Shitet nga: Burim Nebihi 05 Tet 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: skenderaj lagja 2
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Skenderaj
shes 3 ari truall trualli posedon uje, energji elektrike , asfalt dhe kanalizim sipas sistemit urban trualli gjindet ne lagjen nr 2 skendraj per info 049818344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim