AGENCY HOME VIP QENDER GURAKOVCIT 13 ari shum li..

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 06 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR   70 000 EUR

Komuna: Skenderaj
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP-a
shet 13 ari ne qender gjyrakovcit vet 100 m larg nga trekendshi ne drejtim te klines
PLACI ka infrastruktur te polot ka rreth 30 m FETYR ball ne rug krysore po ashtu ka dhe fetyr ne rug dudesore
PLLACI ka UJ RRYM TEL dhe leje per nderitm dhe dukumentacion te kopletur
PLLACI shiten me qimim te volitshem vetm 50 mi ero KOLMPET
andaj po qe deshironi nje PLLAC ne qender gurakovcit

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim