AGENCY-HOME-VIP-a SHET 2SHTEPIA TE REJA e 81ha ..

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a Dje 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Skenderaj
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne posedim 2 SHTPIJA TE REJA DHE 81 ari tok ne nje parcell ne nje vend ne vedin e qujtur serbobran kapur me GURAKOVC ne rrugen magjistrale PEJ MITROVIC kokretish vetm 1KL larg nga qendra e gjyrakovcit TOKA nga 81 ha esht e kalses se par 2 shtepit jan te ndertura dhe jan ne nje oborr po ashtu dhe toka ne pergjethsi nga 81ari gjindet kapur trolli ka RRYMEN -UJ dhe nga rruga e asfalltur MAGJISTRALJA PEJ MITROVIC nodhet vetem 20 metra esht shum e pershtatshme per banim e jetes dhe ka nje qmim shum shumm te volitshem qe do te thot me 55 mi ero 81 ari dhe dy shtepija te reja urdheroni dhe binduni dhe vet ne AGENCY -HOME-V.I.P-a

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim