Ara dhe Mal

Shitet nga: B.Aliu 24 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shiten 50 ari dhe 1 hekter mal ne Llaush ne lagjen Rrecaj afer Skenderajt...Te interesuarit mund te lajmronen ne kit numer 045560735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim