Paisje solaare per ruajtjen e bagetive

Shitet nga: ia 12 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
kemi lloje nte ndryshme solare per ruajtjen e bagetive dhe sendeve tjera paisjet me rryme me energji solare ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim