Shes 20 ari trull dhe 40 ari mal

Shitet nga: fatmir 05 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes 20 ari trull trualli plotson kushtet per vendbanim afer rruges kryesore po ashtu edhe 40 ari mal toka dhe mali gjendet ne fshatin Rezall Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim