Shes 40 ari mal dhe 20 ari tok

Shitet nga: fatmir 19 Dhj 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: komuna e skenderajit
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë
Komuna: Skenderaj
Shes 40 ari mal dhe 20 ari tok jan afer rruges kryesore toka plotson kushtet per vendbanim per ndertim shtepi bleres serioz ju mirpresim qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim