Shes 40 ari mal dhe 20 ari tok

Shitet nga: fatmir 14 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: komuna e skenderajit
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Skenderaj
Shes 40 ari mal dhe 20 ari tok toka plotson kushtet per vend banim toka esht afer rruges kryesore pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim