Shes malin 40 ari dhe 20ari tok

Shitet nga: fatmir 08 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shesh 40 ari mal po ashtu edhe 20 ari tok plotson kushtet edhe per ndertim shtepie trolli gjendet afer rruges kryesore po ashtu edhe mali qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim