Shitet toka

Shitet nga: Sherif uka 25 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet trollin dhe 4 hekter tokë ne banje te skenderajit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim