Shitet trulli ne Skenderaj

Shitet nga: Shici 30 Sht 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shici
Sipërfaqe: 6 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Skenderaj
Shes trullin ne Skenderaj Ruga Osman Geci afer shkolles fillore apo edhe ngat sigurimit social.
Trulli ka siperqafen 6.ari 6 Metra.
Trulli i ka ne te dy Hymjet Rrugen. Ruga Krysore vetem tretuRi ndan.
Trulli esht i Rrethekum me Stuba te Betonit dhe mundeni ne cdo kohe ta shikoni, perkthimi behet meniher. Te interesanit munden me thirr ne ket numer te Telefonit + 4915234513029
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim