Shtepi dhe Troje ne Skenderaj

Shitet nga: Jeton 17 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes Shtepi me 20 ari truall , shtepia gjindet ne lagjen 3 ne Skenderaj 100m larg autostrades kryesore posedon leje ndertimi dhe fletposeduese , kanalizim , rrym , uj , te gjitha. Trualli ka 27m gjeresi ne rrugen e asfaltuar qe lidh autostraden te lagja e Jasharve dmth 100m larg autostrades.Shtepia ndahet edhe me 5 ari, 10 sipas nevojes ndersa pjesen tjeter e shesim me troje. Per me shum informata na kontaktoni ne : 044-165-673
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim