Toke ne Skenderaj

Shitet nga: Kamer 21 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Toka gjendet ne kryshevc rruga magjistrale Drenas Skenderaj ,dhe jan 60 ari.
Eshte I pershtatshum per veprimtari bisnesi
Qmimi eshte I volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim