Troje me leje ndertimi ne Drenas .

Shitet nga: alban 21 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Vendi eshte shume i pershtatshem per banim Parcella ka leje Ndertimi dhe infrastrukture te rregulluar ( rruga ,ujsjellsi dhe kanalizimi si dhe rryma jane ne pllace

Parcellat munde te ndahen 2 ari .3 ari e ma shume sipas venojes se blersit .
vendi gjindet afer shkolles fillore rruges per feronikel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim