Troje ne shitje lagjia 3 në Skenderaj

Shitet nga: Agimi 28 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shiten trojet ne lagjen 3 në Skenderaj

Njeri është 5 Ari kurse tjetri është 4 ari

Vend i pershtatshem per shtepi dhe banim

Lagjja është shum e mirë me fqinj shum të mirë

Posedon Kanalizim, Ujësjelles, Rrjeti telefonik, kabllor, internet jan afër.

Rruga është e asfalltuar


Nr tel .049- 616 142
049- 308 488
049- 334 900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim