Troje prej 5 ari dhe me shum

Shitet nga: arben 16 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shesim troje duke filluar prej 5 ari dhe me shum,sipas kerkeses...
Trojet gjinden mbas fabrikes se vjeter te tjegullave ( ish cerephanja ).
Trojet posedojn dokumentacion te rregullt.
Infrastruktura e plot ( rruga e asfalltuar deri ne troje,rryma,uji,kanalizimi etj )
Trojet jan te pershtatshem per vendbanim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim