Truall me Siperfaqe 6,5 ari.ne Skenderaj

Shitet nga: shpati 08 Shk 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes 6,5 ari truall,gjendet afer magjistrales Skenderaj Mitrovice,trualli ka qasje nga dy rruge njera eshte e asfaltuar i pershtatshem per banim dhe bisnes,dokumetacioni i kompletuar,qmimi ma marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim