Truall prej 6,5 ari ne Skenderaj

Shitet nga: shpati 07 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes Truallin prej 6,5 ari.Trualli gjendet afer magjistrales Skenderaj Mitrovice.Trualli ka qasja nga dy rruge njera eshte e Asfaltuar eshte i gatshem per ndertim banim dhe bisnes.Dokumentacioni i kompletuar,qmimi simbas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim