Truall prej 8.5 ari ne Skenderaj

Shitet nga: fehmi 07 Maj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet trualli prej 8.5 ari ne lagjen fidanishte afer rrethit te llaushes.
Trualli posedon te gjitha dokumentacionet ka leje ndertimi po ashtu perkthimi mund te behet brenda dy dite
Ka kanalizim Rruga 4 m e gjer ujesjells
trualli mund te shitet i teri ose te ndahet
qmimi sipas marrveshjes
Nr. kontaktues 044-215-668 dhe 049-790-537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim