Trualli 3 Ari ne Fushe Kosovë,URGJENT ne rregull..

Shitet nga: trull 07 Pri 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet trualli 3 Ari ne Fushe Kosove, 500 metra larg rrethit dhe shkolles fillore Selman Riza. Trualli ka dokumentacion te rregullt dhe shitet nga vet pronari.
shitet URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim