Trualli ne Skenderaj

Shitet nga: fehmi 05 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Adresa: skenderaj
Sipërfaqe: 8500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Skenderaj
shitet trualli me siperfaqe prej 8.5 ari ne lagjen fidanishte ne skenderaj afer rrethrrotullimit te llaushes, afer meti benz. trualli ka leje per ndertim, ka kanalizim, ujsjelles, po ashtu personi qe ka fatin ta blej rruga nuk paguhet. qimimi me marrveshje . Nr. kontaktues 044-215-668 dhe 049-790-537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim