Trullin ne lagjen 2 ,ne skenderaj 10 ari edhe nd..

Shitet nga: nezir thaqi 24 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes trullin ne ,lagjen 2 ne skenderaj , trulli osht i banushum me infrastruktur dhe ujslleses ,kanalizim, rrym,rrug , trulli osht i pershtatshum per banim i ka te gjitha potencialet e duhura qe duhet ti kete nje trull .kerkoj bleres serioz ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim