Urgjentisht, Toka ne Runik shitet

Shitet nga: Gezim Ahmeti 11 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet toka me te gjithe infrastrukturen e nevojshme si dhe dokumentacion te rregulltë
Toka gjendet ne Runik ne magjistralen Peje- Mitrovice

Bejme edhe ndërrim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim