Zogj te katunit dhe te mishit

Shitet nga: Meti 14 Maj 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
nga data 24.05.2015 zogj te katunit dhe te mishit broiler raca
po ashtu qelim zogj me porosi me shumic dhe pakic

Nr tel:049 557 265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim