shes 40 ari mal dhe 20 ari tok

Shitet nga: fatmir 26 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes 40 ari mal dhe 20 ari tok toka esht afer rruges kryesore dhe i plotson kushtet per vend banim pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim