shitet Trualli Skenderaj

Shitet nga: Mentori 27 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet trualli i cili gjendet ne lagjen nr 3 ne Skenderaj me nje siperfaqe prej 2 ari e 84 metra,i cili ka ujsjellsin,kanalizimin,rrymen ndersa rruga eshte e shtruar me kocka deri 20 m afer truallit ndersa pjesa tjeter me zhavor,po ashtu dokumentacioni eshte ne rregull dhe perkthimi behet menjehere qmimi si pas marrveshjes per kontakt ju lutemi thirrni ne nr te telefonit 044331825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim