Tenda (shatorra) Tavolina me qera

Shitet nga: ZENEL ELSHANI 17 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
OFROJM TAVOLINA SHATORRA PER DASMA DHE AHENGJE TJERA FAMILJARE. TAVOLINAT JAN TE REJA DHE ME DIMENZIONE 90X220. SHATORRAT JAN ME DIMENZIONE TE NDRYSHME 5X10 6X12 6X15 8X16 GJITHASHT OFROJM DHE KARIKA TE PLASTIKES. BEJM DHE RREGULLIMIN E VETURAV RREGULLIMIN E OBORRVE SIPAS DESHIRES TUAJ. ESHTE LEHT PER TE NA GJETUR VESHTIR PER TE NA HARRUAR JU MIRPRESIM PRONAR;ZENEL ELSHANI 044 318 620 - 049 433 459 - 049 375 586 OSE NE VIBER NE NUMRIN 049 375 586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim