Zdruktharia AL-QAM1

Shitet nga: leomir 21 Shk 03:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Bej tavolina prej drurit te that si edhe veranda . qmimi qe shini edhe per tavolina dhe karrika per ma shum kontaktoni ne numra.JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim