Objet afarist

Shitet nga: flamuri 09 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Hapësirat : Depo
ipet objekti me qera objekti asht 1100m2 mrensia. kurse nalsia asht 8 metra dhe ka 50 ari vend parking. objekti i plotson kushtet per gjdo biznes depo fabrik garazh etj etj.objekti gjindet 200 metra afer rruges magjistrale suharek prizren objekti ka rrugen ka rrymen ka kanalizimin ka edhe ujsjellsin .per informata na telefononi ne ipko vala 239027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim