Lëshoj me qera lokalin qe sherben si : zyrë, kla..

Shitet nga: arif 07 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
gjendet te ura e madhe te frizeri Fonex ne bodrum . objekti ka 20 m katror .per gjdo informat lajmrohuni ne keta numra te tel ; 044 400 728 ose 049 883 830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim